Strona 1 z 1

Czy nie będzie już spalarni?

: 19 września 2017, 23:49 - wt
autor: Leszek
Dowiedziałem się ostatnio Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał decyzję o rozbiórkę spalarni. Czy ktoś ma więcej informacji na ten temat? Póki co spalarnia funkcjonuje i ma się dobrze.

Re: Czy nie będzie już spalarni?

: 03 listopada 2017, 19:47 - pt
autor: Mercin
Można o tym poczytać w lokalnej prasie.

____________
https://potrawywigilijne.wordpress.com

Re: Czy nie będzie już spalarni?

: 17 marca 2018, 17:51 - sob
autor: Stefan
A ja mam wręcz przeciwne zdanie na temat działania tej Spalarni. Proszę spojrzeć wieczorkiem na osiedle domków koło tej spalarni.Nad nimi unosi się dosłownie czarna zasłona dymna od jakiś gów.. jakie tam są spalane.I to jest powód zanieczyszczenia naszego milickiego powietrza a nie owa spalarnia, która spełnia wszelkie wymogi jakie stawia przed nią prawo.A tylko kupienie przez aktualnego właściciela, tej kotłowni,tak kotłowni,bo już zapomnieliśmy,że jej głównym celem działania jest dawanie ciepła Szpitalowi Powiatowemu,uchroniło ten szpital przed likwidacją.Tego się nie pamięta prawda?
Jak widać,choć broń Panie Boże,nie popieram Pana Lecha,ale to On w głównej mierze przyczynił się,jako ówczesny Starosta Milicki,do uratowania istnienia szpitala,to teraz wyraźnie widać,że rozgrywka z ową Spalarnią, jest walką z tym Panem o fotel Burmistrza,tyle,że ja takiej brudnej walki nie popieram,oj nie..i przyjdzie kiedyś owym PIS-owcom,a jest ich tylko kilkunastu w Miliczu,zapłacić..oby wcześniej aniżeli później.
Stefan Sobczak